POWSTAJE POLSKI KLUB PIŁKI NOŻNEJ!!!!

Moja Islandia zakłada profesjonalny klub piłki nożnej „My Iceland” i ogłasza nabór piłkarzy chętnych do profesjonalnej gry w piłkę.
Naszym celem będzie oczywiście zdobycie Mistrzostwa Islandii.
Zapraszamy na spotkanie połączone z pierwszym, krótkim treningiem wszystkich zainteresowanych w grę piłkę nożną oraz wszystkich którzy są chętni działać na rzecz rozwoju klubu. Odbędzie się wstępne zakwalifikowanie zawodników spełniających warunki sprawnościowe  do uprawiania danej dyscypliny sportowej (wyszukanie jednostek, które rokują nadzieje na uzyskanie wysokich wyników sportowych). Zapraszamy wszystkich utalentowanych młodych adeptów futbolu na przedwstępną konsultację naborowo – selekcyjną oraz wszystkich chętnych do pomocy prowadzenia Klubu.

„My Iceland” szuka nowych zawodników do gry na wszystkie pozycje. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte treningi.
Pierwsze spotkanie, zaplanowano na niedziele, 30 czerwca o godzinie 16:00. Trening prawdopodobnie odbędzie na stadionie Leiknir Breiðholt (szczegółowe informacje będą podawane na bieżąco).
Klub zaprasza piłkarzy powyżej 16 roku życia do gry w pierwszej drożynie seniorów.

Od 1 września planowane są profesjonalne treningi piłki nożnej z polskim trenerem (gdzie dzieci dwujęzyczne będą mogły udoskonalić słownictwo polskie) dla dzieci od 5 roku życia.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *