Ubezpieczenia

Z myślą o Twoim życiu i zdrowiu pragniemy przybliżyć temat ubezpieczeń. Nie jest łatwe znaleźć dobre ubezpieczenie, dzięki któremu można spać spokojnie. Nie każdy z nas ma czas lub chęci zagłębiać się  w ten temat, tym bardziej, że utrudnieniem może okazać się język. Dlatego proponujemy Państwu darmowe porady na temat ubezpieczeń. Wybraliśmy najlepszą naszym zdaniem firmę ubezpieczeniową TM: godną zaufania i z przystępnymi cenami i rozpoczęliśmy współprace, aby ułatwić nam wszystkim drogę do dobrego ale i niedrogiego ubezpieczenia.
Wszystkie zasady i oferty poznają Państwo w języku polskim.

W biurze Mojej Islandii chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Na pewno nie raz zastanawiałeś się nad ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem dziecka czy nawet domu, samochodu itp Nie wiedziałeś gdzie się udać? Kto wyjaśni Ci wszystko w prosty sposób? Jesteś w najlepszym miejscu!

Każdy kto posiada samochód musi go ubezpieczyć. Jednak czy wybierając firme ubezpieczeniową zastanwaimy się dlaczego właśnie ta? Czy wybieramy tą, którą poleci nam znajomy, lub tą, która jest najblizej naszego domu?  Zachęcamy do podjęcia świadomej decyzji!
Chętnie doradzimy, jakie ubezpieczenie będzie najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny! Pomożemy Ci, abyś spał spokojnie i miał pewność, że zabezpieczyliśmy wszystko to co dla Ciebie najważniejsze!

  • pomożemy wybrać Ci najlepszą opcję
  • dostosujemy ubezpieczenie do Twoich potrzeb
  • wybierzemy ofertę na ubezpieczenia życia, zdrowia, mieszkania i samochodu!

Zapewniamy jasne warunki i przyjazną atmosferę – zadzwoń i dowiedz się więcej

KONTAKT:
MOJA ISLANDIA
office@mojaislandia.com
nr tel. 789 22 99
865 46 36

Smidjuvegur 2
200 Kopavogur

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *