POMOC PSYCHOLOGA

POTRZEBUJESZ PSYCHOLOGA?

Życie płata nam najróżniejsze figle, a z wieloma z nich ciężko jest poradzić sobie w pojedynkę. Czasem potrzebujemy kogoś, kto spojrzy na naszą sytuację z innej perspektywy oraz pomoże nam zauważać i poprawiać błędy, które powielamy.

Z czym do psychologa?

Pomoc psychologiczna jest bardzo szeroka. Jest nią pomoc dziecku z trudnościami w nauce lub sprawiającemu trudności wychowawcze. Może być to pomoc w wyborze szkoły luz zawodu, który byłby dla nas zadowalający.

Do psychologa możemy przyjść, gdy mamy trudności ze sobą lub z naszymi bliskimi, gdy w naszej rodzinie, związku małżeńskim coś się nie układa oraz gdy chcemy nauczyć się mówić „ nie”, gdy nie radzimy sobie ze stresem czy nową sytuacją jaką jest na przykład przeprowadzka do obcego kraju. Przede wszystkim, pomocy psychologicznej potrzebujemy, gdy nasze życie zostało poważnie zmienione przez śmierć bliskiej osoby, przez chorobę, różnorakie zaburzenia psychiczne czy uzależnienie od hazardu, narkotyków, alkoholu. Psycholog stanie się przewodnikiem, który zadba o Twoje samopoczucie, pewność siebie oraz poczucie własnej wartości.

Pani Justyna, która współpracuję ze Stowarzyszeniem Moja Islandia jest osobą ciepłą, empatyczną i co najważniejsze profesjonalną. Podczas wizyty panuje wyjątkowa atmosfera, dzięki której możemy się naprawdę otworzyć.  Pani Justyna chętnie pomoże Ci pokonać Twoje lęki, spojrzeć na siebie i swoje życie z zupełnie innej perspektywy, pomoże Ci osiągnąć to, co wydaje Ci się niemożliwe.

Pani Justyna ukończyła studia psychologiczne ze specjalnościami psychologia kliniczna i osobowości oraz psychologia sądowa. Jest również psychologiem transportu oraz posiada uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w poradni psychologiczno-pedagogicznej, ośrodku pomocy społecznej, ośrodkach udzielających świadczeń zdrowotnych z zakresu psychologii transportu i medycyny pracy oraz podczas prowadzenia rozlicznych szkoleń, warsztatów oraz konsultacji indywidualnych zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.

Zapraszamy na spotkanie z Panią psycholog.
Umów się na wizytę jpotoniec@o2.pl

 office@mojaislandia.com

s: 789 22 99

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *